Гройсман пообіцяв, що не дозволить поліцейським "кошмарити" водіїв авто на єврономерах

Дата публікації
Перегляди
2598
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гройсман пообіцяв, що не дозволить поліцейським "кошмарити" водіїв авто на єврономерах

Фото: УНІАН

Прем’єр-міністр запевнив, що правоохоронці не будуть репресувати "євробляхарів".

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв водіям автомобілів з іноземною реєстрацією захист від "репресій Національної поліції".

Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді.

"Жодних репресій стосовно водіїв на єврономерах бути не може. Я сьогодні проведу (розмову - прим.ред.) з Нацполіцією і з ким необхідно, щоб до врегулювання цього питання на законодавчому рівні ніхто не кошмарив людей в цьому питанні... Жодних репресій не буде. Ми вас захистимо і не дамо в образу. Просимо вас дотримуватись закону і правил дорожнього руху. Жодних репресивних дій не буде. А депутатів я б просив максимально швидко затвердити рішення для врегулювання цієї ситуації", - наголосив він.

ВР ухвалила у першому читанні законопроект щодо зменшення податку на авто з Європи

ВР ухвалила у першому читанні законопроект щодо зменшення податку на авто з Європи

Також Гройсман зазначив, що в нього є підозри, що хтось використовує водіїв-протестувальників із єврономерами в своїх брудних схемах.

"Я хочу звернутись до всіх протестувальників. У парламенті й уряді немає ваших ворогів. Ми розуміємо проблему й намагаємось її вирішити. Але переходити межу нормальних відносин неприпустимо. Я кажу прямо - вас ніхто принижувати не буде, але й ви не маєте права принижувати депутатів або кого-небудь. Це я говорю організаторам акції. Більш того, я вважаю, що за ними хтось стоїть і використовує їх із іншими брудними схемами", - сказав глава уряду.

Водночас Гройсман запевнив, що постанова Кабміну про розширення повноважень поліції щодо авто з європейською реєстрацією була створена для того, щоб руйнувати тіньові схеми під час розмитнення товарів в Україні.

"І ми не дивимося, що це за товари. Якщо вони приходять за заниженою вартістю, якщо вони приходять за інших тіньовими схемами, ми будемо з цим боротися. Тому я вважаю, що ця постанову потрібно тільки посилювати і робити все, щоб вона працювала на бюджет України і українських громадян", - сказав прем`єр.

Нагадаємо, раніше Рада у першому читанні схвалила законопроект щодо зменшення податку на авто з Європи. Податки на такі машини зменшують в кілька разів.

Наступна публікація