Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман розповів, що допоможе збільшити мінімальну зарплату удвічі

За його словами, це можливо завдяки зростанню економіки.

Збільшити мінімальну зарплату можна удвічі, заявив в ефірі ICTV прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами, зростання економіки дасть можливість збільшити мінімальну зарплату. Підвищення до 300 доларів можливо реалізувати за два роки. "Хотілося б, аби кожна людина, яка працює, мала можливість прийти в магазин і придбати те, що потрібно. За найближчі два роки ми можемо досягти розміру мінімальної зарплати в 300 доларів", - сказав Гройсман.

Друкарський станок – це не сценарій роботи уряду, сказав прем'єр."Тільки економіка – за рахунок детінізації і інвестицій", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, середня зарплата штатного працівника в Україні у квітні цього року склала 10 тисяч 269 гривень. Цей показник перевищив рівень мінімальної зарплати майже у 2,5 раза. Темпи зростання середньої зарплати уповільнились – у порівнянні з березнем вона зросла усього на 32 гривні.

ВідеоЗаради чого українці готові поступитися своєю зарплатою

Кадровий портал HeadHunter розпитав українців, що для них найважливіше під час вибору роботодавця. І щоб ви думали? Більшість людей хоче працювати у стабільній компанії. А корпоративна культура та соціальна відповідальність виявились важливішими, ніж місце розташування офісу та наявності в компанії іноземних інвестицій. Гроші і надалі залишаються вирішальним критерієм при виборі роботи. Однак Сніданок дізнався, що іноді кандидати готові піти на меншу зарплату. А от заради чого – дізнайтесь у сюжеті.

Заради чого українці готові поступитися своєю зарплатою

Залиште свій коментар

Вибір редакції