Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман пояснив, чому не пішов на парламентські вибори разом із Порошенком

Гройсман пояснив, чому не пішов на парламентські вибори разом із Порошенком

За його словами, експрезидент "пожертвував підтримкою людей заради своїх приватних інтересів".

Прем’єр-міністр України та лідер партії "Українська стратегія" Володимир Гройсман заявив, що колишній президент Петро Порошенко так і не зробив для себе висновків "з того всього, що відбулось останнім часом", а також не зрозумів, чому Гройсман не пішов на вибори разом з ним.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

"Насправді є велика різниця між правдою та брехнею, служінням державі і людям та створенням схем власного збагачення, демократією та узурпацією влади, гонитвою за грошима та моральними цінностями. Мені шкода, що великою надією і підтримкою людей він пожертвував заради своїх приватних інтересів", - написав Гройсман.

Він заявив, що не зміг, з огляду на підходи Порошенка, реалізувати все те, що мав намір зробити. "І саме тому нам не по дорозі", - підсумував політик.

Прочитав інтерв‘ю Петра Олексійовича для «Української правди». Схоже, він так і не зробив для себе висновків з того...

Опубліковано Volodymyr Groysman Вівторок, 30 липня 2019 р.

Раніше Петро Порошенко заявив, що його партія "Європейська солідарність" могла претендувати на більше, ніж 8,1% на останніх парламентских виборах. Він заявив, що такі партії, як "Самопоміч", "Українська стратегія Гройсмана", ВО "Свобода" та інші "розуміли, що в них немає жодних шансів", але вирішили йти окремо. Порошенко пояснював це "амбіціями окремих лідерів" і назвав "помилкою". 

[media type="relative" id="1385151"]

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео Парламентські вибори: який вигляд матиме новообрана Рада

Нині майбутня Рада виглядає так: 20 - від партії "Голос". 25 - від "Європейської солідарності", на одного більше обранця матиме "Батьківщина", 43 - у "Опозиційної платформи – За життя", і парламентська більшість за "Слугою народу" – 254 депутати. Це дані разом з кандидатами – мажоритарниками.  

Парламентські вибори: який вигляд матиме новообрана Рада

Залиште свій коментар

Вибір редакції