Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман пояснив, на що саме підуть 12 мільярдів гривень для відновлення Донбасу

Час окремих проектів минув, регіону потрібні комплексні рішення.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв виділити 12 мільярдів гривень на відновлення Донбасу. Також глава уряду хоче зробити ревізію існуючих программ допомоги регіону, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

 Він пояснив, що гроші потрібні на будівництво нового житла, розвиток доріг і пропускних пунктів, капітальний ремонт шкіл, лікарень та спортивних об'єктів. І робити це потрібно комплексно, вважає прем’єр. На його думку, реалізація винятково точкових проектів має відходити у минуле.

"12 мільярдів гривень ми направляємо в цьому році на ці дві області – це приблизно біля двох тисяч обєктів, які мають бути побудовані. Але треба мислити не категоріями об’єктів, а конкретних речей, які впливають на життя людей", - заявив Гройсман.

Відео12 мільярдів гривень для Донбасу. Гройсман розповів, як потрібно відновлювати східний регіон

Жителі Донеччини та Луганщини заслуговують на посилену увагу, наголосив глава Уряду - від підтримки соціальної сфери до відновлення підприємництва. Йдеться про будівництво житла, розвиток доріг і пропускних пунктів, капітальний ремонт шкіл, лікарень та спортивних об'єктів. Відтак, реалізація винятково точкових проектів має відходити у минуле, - зазначив прем'єр.

12 мільярдів гривень для Донбасу. Гройсман розповів, як потрібно відновлювати східний регіон

Залиште свій коментар

Вибір редакції