Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман призначив заступником міністра фінансів сина скандального екс-замміністра оборони

В уряді наголошують, що рішення було погоджено очільником Кабміну та першим віце-прем'єр-міністром

Кабінет Міністрів призначив нового заступника міністру фінансів Олександру Данилюку. Про це сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає УНІАН.

Новим заступником глави Мінфіну став рекомендований Данилюком Юрій Буца. Одночасно уряд звільнив попереднього заступника очільника відомства Артема Шевальова.

Як зазначив Гройсман, таке рішення було погоджено із першим віце-прем'єр-міністром Степаном Кубівим.

Видання зазначає, що дохід Буци, згідно із його декларацією за 2014 рік, становив 21749 грн, а на рахунках у банках перебувало 16833 грн.

Також у власності Буци два автомобілі - Volkswagen (2010 року) та Subaru Forester (2008 року). Середня вартість останньої на вторичному ринку наразі становить в середньому $ 14 000.

Нагадаємо, Міністр фінансів представив уряду власних кандидатів на посаду свого заступника. Зокрема, він рекомендував Яну Бугримову, Юрія Буцу, Світлану Воробей, Оксану Маркарову, Євгена Капінуса та Сергія Марченка.

Повідомлялося, що Юрій Буца – син скандального заступника міністра оборони Богдана Буци, якого звинувачували у провалі фінансового забезпечення армії. Юрій Буца раніше теж претендував на посаду заступника міністра економічного розвитку та торгівлі, втім тодішній очільник МЕРТ Павло Шеремета не затвердив його кандидатуру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції