Гройсман про нового голову уряду: дискусії про прем'єра бути не може

За його словами, Україні необхідно представити план дій і перетворень у країні.

Сьогодні, 10 березня, спікер Верховної Ради Володимир Гройсман під час конференції Dragon Capital заявив, що дискусії щодо нового прем'єр-міністра в Україні бути не може, бо в Україні є чинний прем'єр, саме він повинен приймати рішення про роботу уряду.

"Я не хочу ні на що натякати (щодо того, чи потрібен Україні новий голова уряду – ред.). Не може бути дискусії про прем'єр-міністра, у нас є чинний прем'єр. Але зараз м'яч на полі прем'єр-міністра, він повинен прийняти рішення", - сказав Гросман, пише УНІАН.

За його словами, Україні необхідно представити план дій і перетворень у країні. Він переконує, що в Україні можна провести зміни, перемогти корупцію, створити умови для роботи бізнесу, сформувати якісне виборче законодавство, ефективну судову систему. 

Нагадаємо, що останні тижні йдуть активні переговори щодо нового поділу влади і призначення на ключові посади. Сильно хитається крісло під прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком. Його на цій посаді нібито попередньо погодилася замінити нинішній міністр фінансів Наталія Яресько і висунула свої вимоги. 7 березня екс-посол США в Україні Стівен Пайфер повідомив, що вже цього тижня може бути оголошено про призначення Яресько прем'єр-міністром.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: