Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман прокоментував розвал коаліції

Він подякував всім учасникам коаліції.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував вихід партії "Народний Фронт" із парламентської коаліції. Про це він розповів під час виступу у Верховній Раді.

"Щойно голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак оголосив рішення фракції про припинення діяльності коаліції. Я думаю, що це рішення не просте, так як і рішення, яке було 5 років тому про створення коаліції, на долю якої випало прийняття абсолютно необхідних, але надзвичайно важких і непопулярних рішень", - заявив з трибуни голова уряду.

За його словами, у коаліції тоді був тяжкий вибір. "Або приймати рішення, які забезпечать стабільність держави, приймати рішення які будуть змінювати стару, зламану систему, або відмовитись від відповідальності і перейти в опозицію", - пояснив Гройсман.

"Рішення (про припинення діяльності коаліції - ред.) було прийняте абсолютно відповідально. Я хочу подякувати коаліції, яка була створена. І фракції блоку Петра Порошенка, фракції "Народний фронт", і окремо я хочу подякувати лідеру "Народного фронту" Арсенію Яценюку", - додав він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що "Народний фронт" вийшов із парламентської коаліції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції