Гройсман просить скаржитися тих, кому не виплачують нову підвищену "мінімалку"

В Кабміні упевнені, що підстав утискати робітників у працедавців немає.

Уряд розпочинає перевірки того, як в регіонах виконують рішення про підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Для цього створять спеціальний контактний центр, який прийматиме скарги від тих, хто замість вищої зарплатні у новому році дістав нові проблеми – скорочення, переведення на неповний робочий день чи неповну ставку. Підстав для таких дій у роботодавців немає, певні в уряді. Чиновники обіцяють змусити бізнес платити найманим працівникам той мінімум, який визначили у Кабміні. У який спосіб впливатимуть на працедавців – не уточнюють, але просять працівників, чия ситуація погіршилася, скаржитися. "Я доб'юся, що кожен працедавець буде належним чином оцінювати роботу найманого працівника. Нічого, якщо власник бізнесу заробить трошки менше грошей, а його найманий працівник буде отримувати значно більше", - заявив Гройсман.

Як повідомлялося ще наприкінці грудня, Гройсман закликав представників бізнесу виплачувати своїм працівникам мінімальну зарплату в 3200 грн, а також анонсував перевірки. На підприємців чекатимуть штрафні санкції за недопущення інспектора, а також штрафи на сотні тисяч гривень за оформлення працівника на півставки, якщо той працює повний день.

ВідеоУряд контролюватиме повну виплату українцям мінімальної зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: