Гройсман просить скаржитися тих, кому не виплачують нову підвищену "мінімалку"

В Кабміні упевнені, що підстав утискати робітників у працедавців немає.

Уряд розпочинає перевірки того, як в регіонах виконують рішення про підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Для цього створять спеціальний контактний центр, який прийматиме скарги від тих, хто замість вищої зарплатні у новому році дістав нові проблеми – скорочення, переведення на неповний робочий день чи неповну ставку. Підстав для таких дій у роботодавців немає, певні в уряді. Чиновники обіцяють змусити бізнес платити найманим працівникам той мінімум, який визначили у Кабміні. У який спосіб впливатимуть на працедавців – не уточнюють, але просять працівників, чия ситуація погіршилася, скаржитися. "Я доб'юся, що кожен працедавець буде належним чином оцінювати роботу найманого працівника. Нічого, якщо власник бізнесу заробить трошки менше грошей, а його найманий працівник буде отримувати значно більше", - заявив Гройсман.

Як повідомлялося ще наприкінці грудня, Гройсман закликав представників бізнесу виплачувати своїм працівникам мінімальну зарплату в 3200 грн, а також анонсував перевірки. На підприємців чекатимуть штрафні санкції за недопущення інспектора, а також штрафи на сотні тисяч гривень за оформлення працівника на півставки, якщо той працює повний день.

Уряд контролюватиме повну виплату українцям мінімальної зарплати

Перевірятимуть, як в регіонах виконують рішення про підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень - повідомив Прем’єр Володимир Гройсман. Для цього створять спеціальний контактний центр, який прийматиме скарги від тих, хто замість вищої зарплатні у новому році дістав нові проблеми - скорочення, переведення на неповний робочий день чи неповну ставку.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: