Гройсман проситиме парламент затвердити його заяву про відставку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вкотре нагадав, що братиме участь у парламентських виборах.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман проситиме Верховну Раду затвердити його заяву про відставку.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу ICTV.

"Парламент повинен розглянути мою заяву про відставку, і я буду просити український парламент задовольнити мою заяву про відставку. Після того, як парламент ухвалить мою відставку, Конституція і закони передбачають, що я продовжую працювати прем'єр-міністром до створення нового уряду, також продовжують працювати всі міністри", - пояснив Гройсман.

За його словами, після заяви про відставку уряд почав працювати в "антикризовому" режимі.

Водночас, він знову наголосив, що братиме участь у парламентських перегонах.

"Я ухвалив рішення самостійно балотуватися до парламенту зі своєю політичною силою, з командою людей, яких вважаю енергійними та професійними. Це будуть молоді люди, але водночас ті, які вже мають досвід. Перевірені практикою", - підкреслив Гройсман.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив про те, що готовий піти у відставку після засідання уряду 22 травня. Пізніше в інтернеті з’явилося фото заяви про відставку за підписом Гройсмана. Це документ датований 20 травня.

ВідеоБільшість членів Кабміну підтримали рішення Гройсмана про відставку

Уряд йде у відставку, але поки що не розходиться, до формування нової коаліції. А з огляду на те, що президент заявив про позачергові вибори, нинішній склад Кабміну залишається працювати щонайменше два місяці. У середу відбулося одне з найкоротших засідань Кабміну. Володимир Гройсман оголосив про свою відставку: колеги його рішення підтримали, хоча й не всі.    

Більшість членів Кабміну підтримали рішення Гройсмана про відставку

Залиште свій коментар

Вибір редакції