Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман просуває законопроект про дозвіл словацькому екс-міністру очолити Мінфін

Він вже зареєстрований у Раді.  

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман пропонує законопроект, згідно з яким іноземцям буде надаватися дозвіл до 1 травня 2017 року очолити Міністерство фінансів України без набуття громадянства України терміном на один рік.

Відповідний документ зареєстрований 30 березня, повідомляє прес-служба парламенту.

"До 1 травня 2017 року, на посаду міністра фінансів України може бути призначений іноземець з числа колишніх глав, членів урядів іноземних держав, який володіє державною мовою або розуміє її в обсязі, достатньому для виконання службових обов'язків. Стосовно такого кандидата на посаду міністра фінансів України спеціальна перевірка не проводиться", – йдеться у пояснювальній записці.

У разі набуття міністром громадянства України протягом року з дня призначення, він зможе продовжити працювати на цій посаді.

Раніше кандидат на прем'єрську посаду Володимир Гройсман заявив, що хоче бачити у своєму уряді колишнього віце-прем'єра і главу Мінфіну Словаччини Івана Міклоша. Той підтвердив свою згоду за умови збереження словацького громадянства.

Відео В АП вирішують долю коаліції, уряду та Генпрокурора

Раніше 12-й позачерговий з'їзд партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" рекомендував фракції "БПП" підтримати кандидатуру чинного спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра України.

16 лютого парламент не зміг відправити у відставку Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком. "За" проголосували 194 народних обранці.

Міністр фінансів Наталія Яресько також висунула свою кандидатуру на посаду глави Кабміну. Вона заявила, що має намір зібрати уряд технократів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції