Гройсман різко звернувся до Садового: "Що ще я маю зробити, щоб ти навів лад у своєму місті?"

Він відреагував на прохання оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Прем'єр-міністр  Володимир Гройсман розкритикував міського главу Львова Андрія Садового за неспроможність самотужки вирішити проблему накопичення сміття в місті.

Про це він заявив на засіданні Кабміну у відповідь прохання міської влади оголосити місто зоною надзвичайної екологічної ситуації, передає Українська правда.

"Будь ласка, не шукай крайніх, а візьми і зроби, і продемонструй, як це треба робити для всієї країни. Бо робити винними тих, хто до цього не має жодного відношення, це, як мінімум, несправедливо, нечесно і не по-лідерськи", - сказав він.

Гройсман зазначив, що Садовий за 11 років керування містом не спромігся побудувати сміттєпереробний завод.

"Маючи мільярди гривень на рахунках, він просто не спроможний це зробити, або спроможний, а не хоче", - сказав глава уряду.

Він також вказав, що вже неодноразово допомагав Садовому вивозити сміття з міста, але люди, які погоджувались приймати відходи на свої звалища, вже відмовляються це робити.

"Чим тобі ще допомогти? Землю дали - вона тобі не підходить, гроші на рахунках в тебе є, проектну документацію тобі погодили, с французами я домовився… Що ще я маю зробити, щоб ти навів лад у своєму місті?" – звернувся Гройсман до телекамери із риторичними запитаннями.

Сам Садовий на засіданні присутній не був.

ВідеоСадовий заявляє, що сміттєва блокада Львова досі триває

Раніше влада Львова звернулася до Кабміну з вимогою оголосити в місті надзвичайну екологічну ситуацію через продовження сміттєвої блокади. 

Залиште свій коментар