Гройсман розповів, коли Верховна Рада розгляне бюджет та Податковий кодекс

Спікер скликає позачергове засідання парламенту.

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман скликає на четвер, 17 грудня, позачергове засідання парламенту. Про це він написав у себе в Facebook.

За словами Гройсмана, на цьому пленарному засіданні мають бути представлені законопроекти про державний бюджет на 2016 рік та зміни по Податкового кодексу. Після представлення законопроектів у депутатів буде можливість подати свої зауваження та пропозиції.

"Терміни дуже стислі, але ми маємо зробити все від нас залежне, щоб вийти на прийняття бюджету. Від тих рішень, які, я сподіваюсь, будуть знайдені, залежить фінансова стабільність в країні", - написав Гройсман.

 

На четвер скликаю позачергове засідання Верховної Ради. Цієї п'ятниці, як тільки бюджет і пов'язані з ним законопроекти ...

Опубліковано Volodymyr Groysman 14 грудня 2015 р.

Нагадаємо, Верховній Раді пропонують прийняти державний бюджет на 2016 рік з доходами 601,430 млрд гривень і видатками 674,083 млрд гривень. Граничний обсяг дефіциту держбюджету передбачається на рівні 83,694 млрд гривень, на рівні 3,7% ВВП. Прогноз щодо зростання валового внутрішнього продукту в 2016 прогнозується на рівні 2% при інфляції 12%. 

У проекті держбюджету на 2016 рік закладений курс 24 гривні за долар

Передбачено зростання мінімальних зарплат та пенсій на 12%. Такий самий рівень і прогнозованої інфляції. Цифри головного фінансового документа країни - на засіданні Уряду озвучив Прем'єр-міністр, і додав, що консультації ще тривають. Арсеній Яценюк також наголосив, що на національну безпеку та оборону передбачено 100 мільярдів гривень. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: