Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман розсекретив назву партії, з якою йтиме на парламентські вибори

Політична сила має назву "Українська стратегія".

Нинішній прем'єр-міністр Володимир Гройсман, який потрапив у велику політику з Вінниці з командою вже екс-президента України Петра Порошенка, йтиме на парламентські вибори зі своєю партією, об'єднуватися ні з ким не хоче.

Про це Гройсман заявив в ефірі каналу "Україна".

"Я прийняв рішення про те, що я буду йти до українського парламенту. Я хочу створити політичну силу без об’єднань. Я її очолю і хочу сформувати команду таких людей, які мають молодість, вже досвід і чітко розуміють, що потрібно державі. Ця політсила буде мати назву "Українська стратегія" і наша стратегія – це сильна Україна і заможні громадяни", - сказав Гройсман.

Політична партія "Українська стратегія" була створена кілька років тому. Її очолював Павло Яблонський. Центральний офіс партії був у Вінниці.

Восени 2018 року Гройсман також заснував громадську організацію "Українська стратегія успіху". Серед засновників також значаться один із лідерів громадської організації "Пора" Євген Золотарьов, міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко та народний депутат Вадим Денисенко з БПП.

ВідеоБільшість членів Кабміну підтримали рішення Гройсмана про відставку

Уряд йде у відставку, але поки що не розходиться, до формування нової коаліції. А з огляду на те, що президент заявив про позачергові вибори, нинішній склад Кабміну залишається працювати щонайменше два місяці. У середу відбулося одне з найкоротших засідань Кабміну. Володимир Гройсман оголосив про свою відставку: колеги його рішення підтримали, хоча й не всі.    

Більшість членів Кабміну підтримали рішення Гройсмана про відставку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції