Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман співпрацюватиме із Зеленським, але за однієї умови

У голови уряду є тільки одна умова.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що готовий співпрацювати з Володимиром Зеленським після його інавгурації, але за умови відсутності ідеологічних розбіжностей. Про це голова уряду розповів журналістам під час перевірки перебігу ремонтно-будівельних робіт на ділянці траси М-06 Київ - Одеса, повідомляє видання “Укрінформ”.

"Я вважаю, що всі гілки влади повинні співпрацювати між собою - президент, парламент, уряд, тому що є одна мета. Для того, щоб ухвалювати правильні й ефективні рішення. І в принципі люди обирають владу не для того, щоб вона, кожна гілка влади, ставила один одному палки в колеса, а щоб знаходити правильні рішення для розвитку країни. От і все. Далі все буде залежати від пріоритетів, поглядів, від консультацій, проведених між мною, президентом України, парламентом", - заявив Гройсман.

За його словами, він хоче працювати на розвиток України. "І якщо не буде тут ідеологічних розбіжностей, я не бачу в цьому проблеми", - пояснив голова уряду.

Нагадаємо, 21 квітня повідомлялося, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман привітав із перемогою на президентських виборах шоумена Володимира Зеленського. Раніше Гройсман заявляв, що новобраний президент буде працювати разом із парламентом та урядом та навпаки.

ВідеоСтрункість як політичний тренд: Володимир Гройсман помітно схуд

Прем’єр-міністр вразив стрункістю. Під час марафону ТСН Марічка Падалко на виборчій дільниці у Вінниці зустріла  Володимира Гройсмана. І той шокував українців - але не політичними заявами, а стрункою фігурою. “Сніданок” звернувся до дієтолога, щоб разом розкрити секрет схуднення прем’єр-міністра.  

Стрункість як політичний тренд: Володимир Гройсман помітно схуд

Залиште свій коментар

Вибір редакції