Гройсман уникатиме долі політичного камікадзе та не підвищуватиме тарифи – політолог

Експерти звертають увагу, що прем'єр відстояв свою людину на посаду міністра соцполітики.

Молоді, гарні і такі різні – так охарактеризували нових міністрів українці. Посадовці можуть стати урядом змін, якщо відкинуть амбіції, згуртуються в єдину команду і відважаться на справжні реформи – пояснили політологи в сюжеті ТСН.19:30.

Експертам важко відповісти, як працюватимуть міністри у новому уряді. Тривалі політичні торги показали, що Володимир Гройсман є самостійною фігурою, переконує Володимир Фесенко. На головне питання для українців, чи зростатимуть тарифи та ціни, політолог відповідає, що навряд чи.

"Можна точно сказати, що Гройсман не збирається бути камікадзе. Дуже показова річ – на посаду міністра соціальної політики він просував свою людину. А це означає, що він не буде ризикувати соціальними питаннями. Навпаки, Гройсман спробує шукати гнучкий баланс між вимогами МВФ по тарифах, в то й же час забезпечувати відносну соціальну стабільність", - припустив він.

14_4_new_kab_13

Уряд політичних домовленостей, який може стати урядом змін – так вважає політолог Ігор Бураковський. "Їхній ККД буде залежати від того, як швидко вони стануть реальною командою. І тут, на жаль, мені здається, буде дуже багато проблем. По-перше, тут ми маємо абсолютно різні особистості. Ми прекрасно розуміємо, що ці люди прийшли з абсолютно різних таборів і на різних умовах", - каже експерт.

Найбільше питань викликає євроінтеграція. Тепер нею займатимуться і міністерство євроінтеграції, і МЗС, і Президент, і Мінфін. Треба розділити повноваження, кажуть політологи, інакше не буде діла.

Як уже повідомлялося, сьогодні було оприлюднено повний текст програми Кабміну. Згідно цього документу, Гройсман збирається оновлювати владу та повертати Донбас.

На призначення нового пре'єр-міністра вже відреагували світові ЗМІ. Гройсмана було названо людиною системи та невідомою величиною.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

ВідеоДумки українців про новий уряд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: