Гройсман закликав підтримати Зеленського напередодні "нормандського саміту" і попросив не ставити йому підніжку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Експрем'єр побажав президентові успіху.

Ексглава Кабінету Міністрів Володимир Гройсман підтримав президента Володимира Зеленського напередодні "нормандського саміту" і побажав йому успіху в Парижі.

Совю позицію колишній прем'єр висловив у Facebook.

Зустріч лідерів чотирьох країн Гройсман назвав надважливою і надскладною. 

"Це саме той момент, коли країна, як ніколи, повинна бути єдиною, а глава держави потребує підтримки суспільства і міжнародних партнерів. Момент, коли політики мають показати, що вони державники, а не дешеві політикани, які хочуть поставити підніжку президенту як політичному опонентові", - написав Гройсман.

За його словами, зараз той момент, коли усі повинні боротися і вболівати за територіальну цілісність країни.

Як повідомлялося, пресслужба президента Володмира Зеленського підтвердила, що зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у "нормандському форматі" відбудеться 9 грудня. Згодом цю дату також підтвердили у Кремлі. 

Раніше 16 вересня президент України Володимир Зеленський назвав основні три питання, які будуть обговорюватися на саміті – звільнення полонених за принципом "всіх на всіх", розведення військ по всій лінії фронту, а також умови проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

ТСН.ua розповідає деталі кожного із цих пунктів та можливі перспективи цих домовленостей. 

Відео Помічник Зеленського озвучив план-максимум на переговори у "нормандському форматі"

Конкретний план із чіткими строками закінчення війни та повернення українських територій - такий план-максимум на переговори у "нормандському форматі" повідомив Андрій Єрмак. Мінімум, на що розраховують в Парижі, - домовитися про припинення вогню та обмін полоненими. Самі ж списки на обмін ще формують.  

Помічник Зеленського озвучив план-максимум на переговори у "нормандському форматі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції