Гройсман засудив "марафет" у Кропивницькому, який навели до його візиту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава уряду пообіцяв розібратися, хто віддав вказівку готуватися до приїзду. 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обурився через те, що у Кропивницькому Кіровоградської області почали наводити лад напередодні його візиту.

На своїй сторінці у соцмережі Facebook очільник уряду опублікував новину про те, що у місті поспіхом роблять ремонт – фарбують поліклініку, куди має поїхати прем'єр, а ймовірним його маршрутом малюють дорожню розмітку.

"Ну, як викорінити це мислення, що головне – один раз "прогнутись" перед начальством, а не якісно робити свою роботу щодня для людей? Завтра поцікавлюсь, хто давав вказівки наводити "марафет". Потрібно робити постійно якісну роботу, за яку буде не соромно перед мешканцями міста, а не влаштовувати "імітацію роботи за день"", - написав Гройсман. 

Фото та відео "марафету" у Кропивницькому публікували і користувачі соцмереж. Деякі повідомляли, що комунальники навіть викидали воду з калюж лопатами. 

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман відзвітував про рік своєї роботи. Прем'єр показав статистику зростання економіки, соціальних стандартів та нових реформ. І нарікав, що перемог було би більше, аби не попередники. 

ВідеоГройсман відзвітував перед журналістами про перший рік на посту прем'єр-міністра України

Залиште свій коментар

Вибір редакції