Гройсман прокоментував неоднозначні судові ухвали щодо затриманих екс-податківців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі кількість затриманих складає 25 осіб, але їх може бути більше через продовження спецоперації.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обурений рішеннями суддів щодо обрання міри запобіжного заходу стосовно затриманих напередодні колишніх податківців.

За словами глави уряду, про існування корупційних схем було давно відомо, однак їх ніхто не міг довести.

"У принципі про цю схему знали в усій країні. Від 2010 до 2014 року вона працювала, коли Клименко і ті, з ким він співпрацював, створили схему, коли можливо не сплачувати податки в державу, а просто платити їм данину. У них такий бандитський образ мислення був завжди. Насправді всі про це знали, але ніхто не міг це висвітити. Зараз це зробили. Це дуже добре. А тепер слово має сказати судова система. Ну, по-перше, якщо під заставу відпускають, то у них має бути електронний браслет. Має бути невідворотній процес. Слідчі мають швидко завершити, але судова система має захищати не злочинців, а закон. Це зрозуміло, що судова система нам непідпорядкована, але у кожного має бути совість. Якщо хтось розміняє інтереси держави на власні, він має бути покараним. Я очікую справедливих рішень судів. Мені б хотілося, щоб ця невідворотність процесу, яку очікує українське суспільство, відбулася", - заявив Гройсман.

Своєю чергою, керівник Національної поліції Сергій Князєв заявив, що наразі затриманих колишніх високопосадовців 25, але спецоперація триває досі, тому їхня кількість може змінитися. 

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва відпустив під заставу в розмірі 15 млн гривень колишнього начальника Державної податкової служби в Луганській області Олександра Антипова.

Колишній керівник Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний, затриманий під час масштабної антикорупційної операції 24 травня, вийшов на волю. Печерський районний суд Києва вирішив призначити Задорожному запобіжний захід, не пов'язаний із триманням під вартою.

Двом київським податківцям, екс-головам районних управлінь податкової інспекції, дозволили вийти під заставу розміром 1 млн, а екс-очільника податкової Подільського району Олексія Ярошенка, якому закидають співпрацю і участь у схемах Януковича, відпустили із зали суду під особисте зобов'язання без браслету.

Зазначимо, масштабну антикорупційну операцію провели Генпрокуратура і МВС. Після обшуків було затримано 23 колишніх високих обласних чинів Міністерства доходів і зборів зі східних і південних областей, а також Києва. Над цим спільно працювали 1700 поліцейських і півтисячі працівників прокуратури.

Залиште свій коментар

Вибір редакції