Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман заявив, що для участі у парламентських виборах збирає команду у всій країні

За його словами, це мають бути однодумці.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що збирає свою команду у всій країні: на рівні громад, міст, районів і областей.

Про це він сказав в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

За його словами, команда, з якою він піде на вибори у парламент, має складатися з однодумців. Крім того, це мають бути люди із сучасним мисленням, досвідом, і розумінням, як втілювати ідеї.

"У мене повинні бути однодумці не тільки в уряді і в парламенті, які приймають і голосують, а й на місцях: ті, хто точно так же розуміє ідеї реформ. Саме тому ми дійсно зараз збираємо команду у всій країні. Збираємо тих людей, у яких є здорові думки і розуміння, як їх впроваджувати. Я вважаю, що  команда, яка може генерувати ідеї і впроваджувати їх, повинна бути успішною ", - сказав Гройсман.

На запитання, чи будуть у його команді "нові обличчя" чи "люди з досвідом", він відповів - "справжні обличчя".

За його словами, ідеологічною основою майбутньої політичної сили буде центристська позиція. "Центр є для мене найбільш зрозумілим. Я думаю, що він є більш правильним для самої держави", - сказав Володимир Гройсман.

Нагадаємо, у квітні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що для участі в чергових виборах до Верховної Ради він сформує нову політичну силу.

ВідеоУ Верховній Раді стартував процес міграції депутатів

Двоє нардепів заявили про намір залишити лави партії "Самопоміч" та створити власну політичну силу. Водночас у парламенті вже зареєстрували міжфракційне об'єднання "За Зеленського". У фракціях коаліції придивляються, хто може стати перебіжчиком у разі обрання нового президента. Який політичний пазл нині складається у Верховній Раді – у сюжеті.  

У Верховній Раді стартував процес міграції депутатів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції