Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман заявив, що готовий очолити уряд після виборів у парламент

За його словами, важливим є формування сильної коаліції після виборів.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман готовий знову очолити Кабінет міністрів після парламентських виборів.

Про це прем'єр заявив у інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

За словами Гройсмана, він має розуміння, як далі продовжувати роботу в Кабміні. "Якщо український народ вирішить, що я і сформована нами команда будуть гідні представляти їх інтереси і реалізовувати ті завдання, які люди перед нами ставлять, то я готовий буду очолити уряд" , - сказав глава Кабміну.

Важливим є формування після виборів сильної і згуртованої коаліції, наголосив Гройсман. "Ефективність уряду залежить від того, наскільки воно може спиратися на парламентську більшість", - сказав прем'єр-міністр.

Чи піде він з посади прем'єра на період передвиборчої кампанії, сказав: "Ми проаналізуємо, і я буду діяти так, як визначено законом. Кампанія кампанією, але держава - це набагато важливіше. Я краще буду менше брати участь у передвиборній кампанії і робити все для того, щоб у країні була стабільність, ніж навпаки".

Нагадаємо, у квітні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що для участі в чергових виборах до Верховної Ради він сформує нову політичну силу.

ВідеоУ Верховній Раді стартував процес міграції депутатів

Двоє нардепів заявили про намір залишити лави партії "Самопоміч" та створити власну політичну силу. Водночас у парламенті вже зареєстрували міжфракційне об'єднання "За Зеленського". У фракціях коаліції придивляються, хто може стати перебіжчиком у разі обрання нового президента. Який політичний пазл нині складається у Верховній Раді – у сюжеті.  

У Верховній Раді стартував процес міграції депутатів

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції