Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман заявив, що не мав права голосувати за відставку уряду Яценюка

Очільник парламенту пояснив, чому не провів сигнальне голосування.

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман стверджує, що не мав права голосувати за відставку уряду Арсенія Яценюка, оскільки як голова парламенту має дотримуватися нейтральної позиції.

Про це він заявив на телеканалі "Рада" в п'ятницю, - пише "Українська правда".

Він заявив, що в Раді "є дуже чіткий і зрозумілий поділ думок" – одні вважають позитивною роботу Кабміну, інші – негативною.

"Не дивлячись на мою особисту позицію, я як голова Верховної Ради просто не мав морального права поступити таким чином, щоби перекреслити можливість знаходження вирішення чи знаходження компромісних рішень всередині українського парламенту", – сказав він.

Гройсман додав, що йому треба знаходити рішення між різними політсилами, сідати з ними за стіл переговорів, щоб модерувати спільний план дій. Відповідаючи на запитання про те, чому він не провів попередньо сигнальне голосування, він заявив, що таке голосування проводиться, коли у залі мало депутатів. У тому ж випадку, за його словами, депутатів було багато і такої потреби не було.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час інтерв'ю для п'ятьох українських телеканалів заявив про те, що президент Петро Порошенко не закликав його подати у відставку.

Нагадаємо, Верховна Рада України не змогла відправити уряд у відставку. "За" проголосувало 194 народних депутати. При цьому роботу Кабміну за 2015 рік визнали незадовільною.

Після цього ряд депутатів парламенту поскаржилися, що система "Рада" не спрацювала правильно під час голосування. Фракції "Батьківщина" та "Самопоміч" вийшли з коаліції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції