Гройсман зажадав розширити перелік тих, хто має декларувати доходи

Прем'єр пропонує додати представників держкомпаній.

Перелік осіб, які зобов'язані заповнювати електронні декларації, має бути розширений. За це виступає прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Зараз треба розширювати перелік усіх тих, хто має подати такі декларації. Це мають бути, у тому числі, і ті, хто не потрапив, наприклад, представники державних компаній. Дуже цікаво було би дивитися на те, хто не потрапив до цього переліку, щоби такі декларації були подані", - заявив голова уряду.

Крім того Гройсман закликає відзвітувати не тільки про статки, а й про їхнє походження.

"Кожен зараз має відповісти за своє декларування, де були взяті гроші. Мене, наприклад, дивує, якщо людина все життя працювала у владі, звідки сотні тисяч доларів? Головне, що ця система декларування зобов'язала кожного чесно задекларувати те, що у нього є, і дуже важливо, щоб при перевірці уся ця чесність була підтверджена", - зазначив прем'єр.

Щодо своєї декларації, очільник Кабміну заявив, що більшість майна нажив до 2006 року ще за своєї підприємницької діяльності.

Про статки українських чиновників дізнавайтеся у матеріалі: Що декларують українські топ-політики. Всі е-декларації в одному місці

Фантастичні суми готівки: закінчується термін подачі електронних декларацій

За годину до закінчення терміну електронного декларування, дані про свої статки оприлюднив президент України. У декларації Петра Порошенка - елітний будинок під Києвом та понад 40 гектарів землі у столичному регіоні. Готівкою президент України тримає 60 тисяч доларів та 900 тисяч гривень. Інші посадовці та нардепи показали значно більшу любов до готівкових грошей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: