Гройсман зажадав розширити перелік тих, хто має декларувати доходи

Прем'єр пропонує додати представників держкомпаній.

Перелік осіб, які зобов'язані заповнювати електронні декларації, має бути розширений. За це виступає прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Зараз треба розширювати перелік усіх тих, хто має подати такі декларації. Це мають бути, у тому числі, і ті, хто не потрапив, наприклад, представники державних компаній. Дуже цікаво було би дивитися на те, хто не потрапив до цього переліку, щоби такі декларації були подані", - заявив голова уряду.

Крім того Гройсман закликає відзвітувати не тільки про статки, а й про їхнє походження.

"Кожен зараз має відповісти за своє декларування, де були взяті гроші. Мене, наприклад, дивує, якщо людина все життя працювала у владі, звідки сотні тисяч доларів? Головне, що ця система декларування зобов'язала кожного чесно задекларувати те, що у нього є, і дуже важливо, щоб при перевірці уся ця чесність була підтверджена", - зазначив прем'єр.

Щодо своєї декларації, очільник Кабміну заявив, що більшість майна нажив до 2006 року ще за своєї підприємницької діяльності.

Про статки українських чиновників дізнавайтеся у матеріалі: Що декларують українські топ-політики. Всі е-декларації в одному місці

ВідеоФантастичні суми готівки: закінчується термін подачі електронних декларацій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: