Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман зізнався, скільки років потрібно Україні для побудови міцної економіки

Прем’єр закликав керівників місцевих органів влади бути ефективними і зрозумілими виборцям.

Україна може збудувати міцну економіку протягом п’ятьох років. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі із представниками місцевого самоврядування, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Урядовець наголосив, що запорукою успіху є діалог із громадою, і якщо чиновники забезпечать людей найголовнішим – освітою, медициною, інфраструктурою, енергоефективністю і культурою – у них є шанс повторно отримати мандат на виборах у 2020 році. "Коли люди працюють декілька термінів, вони можуть при правильному підході забезпечити ту сталість і ефективність у своїй діяльності. За 3-5 років ми маємо всі шанси побудувати достатньо міцну економіку з розвинутою інфраструктурою", - заявив Гройсман.

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман об’єднав уряд і силовиків для боротьби зі свавіллям на митниці. Керівник уряду вирішив посилити боротьбу з контрабандою.

ВідеоДержава може побудувати міцну економіку за умови діалогу з громадою – Гройсман

Прем'єр-міністр оцінив шанси під час зустрічі із представниками місцевого самоврядування. Запорука успіху, на думку прем'єра, - діалог із громадою. І якщо чиновники забезпечать людей, найголовнішим: освітою, медициною, інфраструктурою, енергоефективністю і культурою, то у них є шанс повторно отримати мандат на виборах.

Держава може побудувати міцну економіку за умови діалогу з громадою – Гройсман

Залиште свій коментар

Вибір редакції