Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман вкинув "маленький бюлетень великого майбутнього" і зателефонує переможцю

Голова уряду готовий співпрацювати з будь-яким президентом.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман проголосував у другому турі президентських виборів у Вінниці, на дільниці, яка розташована в СШ  №10. Про це повідомила ведуча ТСН Марічка Падалко.

Наживо, Вінниця: голосуємо на виборах Президента України

Опубліковано Volodymyr Groysman Неділя, 21 квітня 2019 р.

Як повідомляється, він спеціально прилетів з Києва, щоб проголосувати за місцем реєстрації. На дільницю прийшов у джинсах і легкій  куртці, разом із дружиною.

"Маленький бюлетень великого майбутнього", - сказав він, коли кидав бюлетень в урну для голосування.

"Хочу ще раз підкреслити, що для нас величезне надбання - вільний та демократичний вибір. Глибоко переконаний, що і сьогодні вибори пройдуть за високими демократичними стандартами. Усі українці обирають сьогодні майбутнє, і я бажаю єдиного: щоб це майбутнє було щасливим, успішним і надії кожного виправдались", - заявив голова уряду.

гройсман голосує

"Спостерігати за підсумками виборів поїде до Києва. Хто б не став переможцем, подзвонить його привітати. На питання, чи поїде сьогодні ввечері до штабу Петра Порошенка, сказав, подивимося", - розповіла ведуча.

За його словами, як чинний прем'єр-міністр він готовий до співпраці із будь-яким переможцем виборів, заради України. "Я вважаю, що парламент, президент і уряд мають взаємодіяти. Хто буде обраний, це вже питання до українського суспільства. Хто буде вести країну далі", - додав Гройсман.

гройсман голосує

Чи він сам вже визначився із парламентською кампанією і з ким піде до Ради відповіді не дав: "коли визначусь, тоді скажу".

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

Залиште свій коментар

Вибір редакції