Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман знає про "паршивих овець" в ДФС, але голову звільняти не хоче

Прем'єр переконаний, що у ДФС розпочали реальну боротьбу з контрабандою.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяє захищати в.о. голови Державної фіскальної служби (ДФС) Мирослава Продана.

Про це він написав у своєму Twitter у четвер, 23 серпня.

"Я вийшов у публічну площину, оголосив війну контрабанді разом з ДФС, МВС, Нацполіцією, щоб припинили ввезення товарів за схемами. Нам непросто, у цих структурах є паршиві вівці, які сприяли цим схемам. Але я буду захищати керівництво митниці і ДФС, які розпочали реальну боротьбу", - написав Гройсман.

Прем'єр також похвалився успіхами, які вже були досягнуті ДФС у боротьбі з контрабандою.

"Ми прикрили 2 найсильніші клани, які займались всіма потоками контрабанди в Україні. Один тільки "закрили" за матеріалами ДФС та Нацполіції і їх відпустили під 120 тис. застави, зараз "закрили" другого. Це постійна боротьба, у якій ми маємо перемогти", - додав він.

Нагадаємо, 21 серпня Луценко заявив, що співробітники ДФС і податкової міліції виявили 100 тис. тонн тканини на суму 150 млн доларів без жодних документів про походження товару. Цей товар було виявлено під час розслідування крадіжки 37 контейнерів з Одеської митниці.

Відео Керівник Одеської митниці тимчасово пішов у відставку

Олександр Власов про відсторонення попросив сам у присутності журналістів. Такою була реакція головного митника Одещини на вчорашні викривальні заяви Генпрокурора Луценка про численні факти контрабанди, які, начебто, покривають високопосадовці з Державної фіскальної служби. 

Керівник Одеської митниці тимчасово пішов у відставку

Наступного дня Продан відсторонив від посади начальника Одеської митниці Олександра Власова на період службового розслідування крадіжки 37 контейнерів із тканиною та іншими товарами, окремо додавши, що стосовно нього і його родичів здійснюється тиск з боку правоохоронних органів.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що має персональні претензії до Продана.

Вибір редакції