Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман знайшов умову для серйозних інвестицій і заговорив про зміни в Конституцію

Керівник уряду закликав депутатів швидко ухвалити потрібні країні закони.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман просить нардепів якнайшвидше ухвалити закон про антикорупційний суд, адже лише після перших  реальних вироків корупціонерам в в Україну підуть світові інвестиції. Іще одним важливим кроком має стати реформа виборчого законодавства, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Гройсман навіть поскаржився на те, що купівля голосів на виборах стала нормою – натомість оновлене виборче законодавство мало б давати змогу проявити себе на виборах усім, а не лише заможним. На його думку більшість повноважень має відійти від центральних органів влади на місця – а отже, йдеться ще про реформу централізації та конституційну реформу.

"Нам потрібно провести конституційні зміни, закріпити місцеве самоврядування на всіх рівнях. Нам необхідно нарешті прийняти рішення: ми, врешті-решт, парламентсько-президентська країна чи президентсько-парламентська. Чітко вказати, хто і за що відповідає. Тоді ми отримаємо зовсім іншу якість державного управління", - вважає глава Кабміну.

ВідеоГройсман закликав депутатів якнайшвидше ухвалити закон про Антикорупційний суд

Каже, що лише після перших вироків та покарань в Україну підуть світові інвестиції. Іще одним важливим кроком має стати і реформа виборчого законодавства. Гройсман навіть поскаржився на те, що покупка голосів на виборах стала нормою. Натомість оновлене виборче законодавство мало б давати змогу проявити себе на виборах усім, а не лише заможним.

Гройсман закликав депутатів якнайшвидше ухвалити закон про Антикорупційний суд

Залиште свій коментар

Вибір редакції