Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман зупинив приватизацію та кличе іноземних аудиторів перевіряти Фонд держмайна

Прем'єр обурений зривом приватизації ОПЗ.

Масштабну перевірку Фонду держмайна розпорядився провести прем'єр-міністр Володимир Гройсман. До неї він запропонував залучити міжнародні аудиторські компанії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Метою є довідатися, що саме фонд зробив для проведення в Україні ефективної приватизації. Гройсман не приховує власного роздратування роботою структури після зриву повторної приватизації Одеського припортового заводу. Тоді ніхто із потенційних покупців навіть не подав заявки на участь у конкурсі із початковою ціною у понад 5 мільярдів гривень.

Голова Фонду Ігор Білоус пояснює це високою ціну на газ, через яку підприємство не може працювати рентабельно. Але керівник уряду вважає неефективною діяльність керівництва фонду і вже пообіцяв звернутися до президента та парламенту з проханням його звільнити. "Я пропоную відкласти всі рішення щодо Фонду держмайна, поки не отримаємо публічний звіт про його діяльність. Я думаю, що ми маємо створити серйозну групу, яка повністю перевірить ще раз: як, яким майном і наскільки ефективно управляє Фонд державного майна. Усі питання, які стосуються передачі майнових комплексів, зупинити", - наголосив Гройсман.

Відео Володимир Гройсман заявив про намір перевірити діяльність Фонду держмайна

Залиште свій коментар

Вибір редакції