Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман звернеться до НАБУ для перевірки скандального заступника міністра екології

Прем'єр-міністр також зазначив, що не буде обмежувати міністрів при виборі своїх заступників, проте попросив їх бути обачнішими.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман має намір звернутися до Національного антикорупційного бюро, аби перевірити заступника міністра екології Віктора Канцурака.

Про це, сьогодні, 27 квітня, він заявив під час засідання уряду, повідомляє Українська правда.

"Я сьогодні звернуся до НАБУ щодо перевірки фактів по заступнику міністра екології Віктору Канцураку", - повідомив прем'єр.

Також, Гройсман закликав міністрів бути обачнішими при виборі своїх заступників.

"Хотів би сказати міністрам. Я не буду вас обмежувати. Ви вносите кандидатів на посаду в те чи інше міністерство. Ви несете за це відповідальність, я готовий її розділити з вами. Але хотів би попросити, щоб ви були виважені і вносили кандидатів, які не є скомпрометованими", - сказав він.  

Володимир Гройсман нагадав, що 1 травня вступає у дію закон про державну службу.

"Це означає, що всі центральні органи влади мають отримати своїх керівників через публічні конкурси. Тому я просив би не бігти поперед закону, а почекати 1 травня, щоб ми оголосили публічні конкурси", - наголосив він.

Нагадаємо, заступником міністра екології та природних ресурсів  Остапа Семерака призначено Віктора Канцурака, який фігурує у корупційному скандалі  щодо проведення тендеру на закупівлю супутникових знімків території України.

Відповідне розпорядження підписав прем'єр-міністр Володимир Гройсман ще 20 квітня.

Відомо, що Канцурак за часів Януковича – у 2011 році, входив до складу тендерного комітету Мінекології та був заступником спочатку Миколи Злочевського, а потім Едуарда Ставицького. Тоді на тендері щодо спутникових фото України виграла фірма з ціновою пропозицією 49,38 млн грн. В той час, як Харківська національна академія міського господарства пропонувала за ціною 250 тисяч гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції