Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсмана засмутили перевірки СБУ на "Буковелі"

Прем'єр вважає, що такі дії силовиків не додають авторитету Україні.

Глава Кабінету міністрів Володимир Гройсман засудив будь-які силові дії щодо бізнесу.

Про це він заявив у стінах Верховної Ради, коментуючи обшуки на території курорту "Буковель", що на Прикарпатті.

"Коли я бачу силові дії щодо підприємств і підприємців, мене це сильно засмучує... Ми боремося за реальні зміни у відносинах з бізнесом, тому будь-які підходи повинні бути цивілізованими... Не знаю про фабулу справи, чому правоохоронці туди прийшли тощо, але можу сказати, що це не додає Україні авторитету, коли стаються силові дії. Якщо вони справедливі, у мене немає питань - можливо, були підстави, чому вони так зайшли на цей курорт", - зазначив Гройсман.

Курорт заблокували озброєні співробітники СБУ. Начебто там розслідують справу про неякісний асфальт. Працівники "Буковелю" досі залишаються в офісах. Атаки зазнали приміщення всіх фірм, які є співвласниками курорту. При цьому робота компаній заблокована і вони не можуть проводити жодних фінансових операцій.

"Зараз уже добу йдуть ці безпрєдєльні дії. Людей не випускають взагалі з офісів. Я прошу вас поставити на особистий контроль це питання", - звернувся до глави уряду народний депутат, колишній засновник і власник курорту "Буковель" Олександр Шевченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції