Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Група сенаторів закликала Трампа збільшити політичну та військову підтримку України

Серед авторів листа - як республіканці, так і демократи.

Група з 27 сенаторів США направила лист обраному президенту Дональду Трампу, закликаючи його зайняти жорстку позицію щодо Росії через захоплення українських земель.

Під листом підписалися 12 республіканців і 15 демократів, передає Reuters.

"У світлі триваючої агресії з боку Росії і неодноразової відмови поважати територіальну цілісність України і суверенне право вибирати свою власну долю, ми також повторюємо наш заклик до Сполучених Штатів збільшити політичну, економічну і військову підтримку України", - йдеться у листі.

Сенатори також заявили, що анексія Криму Росією не може бути прийнята і Сполучені Штати не повинні скасовувати санкції, накладені на Росію через її дії на сході України.

Серед сенаторів-республіканців, які підписали лист, були Джон Маккейн, голова комітету Сенату з питань збройних сил, і Ліндсі Грем, глава підкомітету з асигнувань, який здійснює нагляд за Державним департаментом.

Нагадаємо, під час вибочої кампанії Володимир Путін назвав Дональда Трампа блискучим. У відповідь на це республіканець сказав, що в разі перемоги на виборах у нього будуть "дуже дуже хороші відносини з президентом Росії Володимиром Путіним і з Росією". Окрім того, він казав, що не у разі обрання президентом розгляне можливісь визнання Криму російським. 

У той же час державний секретар США Джон Керрі нещодавно заявив, що зміна адміністрації президента США після обрання на цю посаду Дональда Трампа не змінить політику Сполучених Штатів щодо своїх союзників, зокрема України.

Відео Чим вибори у США, Молдові, Болгарії загрожують Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції