Хакери оприлюднили "цінні вказівки" з адміністрації Путіна про війну в Україні

Хакери оприлюднили "цінні вказівки" з адміністрації Путіна про війну в Україні

Хакери виклали в мережу архів / Фото: celebspin.com

Гендиректор РБК Микола Молибога у Facebook підтвердив факт листування.

Угруповання хакерів "Анонімний інтернаціонал" виклала в мережу архів, що містить близько 40 тисяч смс-повідомлень.

Вони були викачані, імовірно, з мобільного телефону Тимура Прокопенка, який з осені 2012 року за зиму 2014-го курував в адміністрації президента Росії інтернет.

Листування починається з літа 2011-го і закінчується в жовтні 2014-го. Серед листування найбільш цінні діалоги, імовірно, з генеральним директором РБК Миколою Молибогом.

Чиновник з Кремля звертав увагу "Молибога" на матеріали медіа-холдингу, присвячені акцій за "федералізацію Сибіру" і "напівпорожній" колоні російського "гуманітарного конвою".

"Молибог" обіцяв "бути акуратніше"

Крім того, восени 2014-го "Прокопенко" отримав доручення від невідомого розібратися з розслідуванням Максима Солопова про російських солдатів на Україні.

З керівником Роскомнадзорова Олександром Жаровим Тимур Прокопенко, якщо вірити листуванню, спілкувався мало. Але "Жаров" погоджував рішення з приводу груп українських націоналістів "ВКонтакте" і нарікав на засновника ВК Павла Дурова.

Зауважимо, що генеральний директор РБК Микола Молибога у Facebook підтвердив факт листування. Мовляв, активно спілкується із чиновниками АП і багатьма іншими представниками держави. Також він зауважив, що форма його спілкування в деяких місцях листування може здатися неприйнятною для діалогу між медіа і державою.

Нагадаємо, що раніше хакери викрали паролі близько 10 мільйонів російських юзерів

Хакери запустили вірус до українських баз даних у Бельгії

Хакери запустили вірус до українських баз даних у Бельгії

Повʼязані теми:

Наступна публікація