Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хакери розсилали листи від імені Гройсмана про нову Конституцію

Володимир Гройсман до цих листів не має жодного відношення.

Хакери розсилали листи від імені голови Верховної Ради Володимира Гройсмана. 

Про це повідомив прес-секретар спікера парламенту Дмитро Столярчук у Facebook.

"Сьогодні на низку адрес надійшов електронний лист ніби-то з поштової скриньки голови Верховної Ради. У темі вказано "Нова Конституція України", а прикріплено посилання на відеозвернення одіозного екс-народного депутата-регіонала Олійника, який, як відомо, переховується після Революції Гідності. В звернення говориться про необхідність приймати нову Конституцію на референдумі", - розповів він.

"Володимир Гройсман до цих листів не має жодного відношення. Хакери (вже встановлено, що лист розсилався з російського поштового серверу) поступили хитро. Скринька спікера не зламана і з його поштової скриньки ці листи не розсилались. Хакери лише підмінили адрес відправника і знайшли спосіб обійти антиспамовий захист, який переважно блокує такі листи", - зауважив Столярчук.

"Зрозуміло, що метою цієї хакерської атаки є перешкодити прийняттю змін до Конституції в частині децентралізації і дискредитувати голову ВРУ. Але нашим не-друзям (очевидно російським) у нас одна відповідь – децентралізацію не спинити. Навіть гібридними хакерськими атаками", - написав він у соціальній мережі.

16 липня Верховна Рада України ухвалила і направила до Конституційного суду проект змін Основного Закону країни, який передбачає більші повноваження регіонів, їхню фінансову незалежність і особливий статус окупованих територій Донецької і Луганської областей. На засідання спеціально прибули президент Петро Порошенко, прем'єр Арсеній Яценюк, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт і заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд.

Конституційні пропозиції викликали невдоволення частини коаліції – фракцій "Самопоміч" і "Радикальної партії". На їхню думку, ухвалення змін призведе до соціального колапсу держави і впливу бойовиків і Кремля на політику України.

Рішення після палких виступів ухвалили. "За" проголосували 288 народних депутатів.

Згідно з проектом у регіонах на місця передаються фінансові важелі та повноваження. Скасовується інститут голів держадміністрацій. Крім того, оперативне управління на місцях покладається на виконкоми місцевих рад, які контролюватимуть призначені президентом префекти.

МЗС Росії розкритикувало проект конституційних змін щодо децентралізації в Україні. На їхню думку, зміни суперечать Мінським угодам. Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Конституція України має узгоджуватися з донецькими та луганськими бойовиками. Своєю чергою, ватажки "ЛНР" і "ДНР" також негативно відреагував на поправки

Хакерська атака на Конституцію та Володимира ГройсманаСьогодні на низку адрес надійшов електронний лист ніби-то з пошт...

Posted by Dmytro Stoliarchuk on Wednesday, January 27, 2016

Залиште свій коментар

Вибір редакції