"Хамство вищого ґатунку". Бородянський відреагував на образи від Коломойського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністр вважає, що заява Коломойського була "реакцією невихованої людини".

Міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський вважає "хамством" образу від бізнесмена Ігоря Коломойського, який назвав його "покидьком" через вибачення перед ексголовою Національного банку Валерією Гонтаревою за номер "Кварталу 95" за участю хору Верьовки про її згорілий маєток.

Про це він заявив в інтерв’ю "Радіо Свобода".

"Я вважаю, що... Ну, це хамство! Вищого ґатунку. Як я ставлюся до хамства? Погано. Але є такі люди", – сказав Бородянський.

На думку міністра, заява Коломойського була "реакцією невихованої людини".

До того ж Бородянський пояснив, чому вирішив вибачитися перед Гонтаревою.

"Моє вибачення я написав з точки зору мого розуміння, моїх цінностей, коли я щось вважаю допустимим або недопустимим. Те, що відбулося, на мій погляд, я вважаю недопустимим. Воно не є смертельним, воно є недопустимим", – наголосив він.

Зазначимо, Коломойський назвав Бородянського "покидьком" за те, що той перепросив за номер "95 кварталу" перед Гонтаревою.

"А міністр культури Бородянський – я точно знаю, що він не дебіл. Він вибачався перед Гонтаревою. Так от: нехай краще вибачиться перед усіма потерпілими від Гонтаревої. Крім Коломойського. Тому що коли він вибачається за когось перед Гонтаревою, це означає, що він не дебіл, а покидьок", – сказав він. 

Нагадаємо, що під час чергового випуску шоу "Вечірній квартал" Євген Кошовий разом з жіночою частиною національного хору імені Верьовки виконали пісню "Горіла хата". В ній було висміяно підпал будинку колишньої керівниці НБУ Валерії Гонтаревої.

На мотиви української народної пісні "Горіла сосна" створили пародію, в якій взяв участь відомий народний хор. Зокрема в пісні лунають такі слова: "Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала… Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича… Люди вогонь побачили, допомагати почали, відра схопили, прибігли, в вогонь соляру плескали".

Гонтарева назвала номер "Вечірнього кварталу" та хору імені Верьовки з висміюванням підпалу її будинку – цинічним та "соромом для всієї країни".

Своєю чергою, прем’єр-міністр Олексій Гончарук, заявив, що радіти пожежі - неправильно, але кожен має право жартувати так, як йому подобається. На думку Гончарука, якби про підпал будинку Гонтаревої пожартувала таким чином якась інша команда, а не "Квартал 95", то цей гумор взагалі пройшов би непоміченим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції