Харківська міськрада припинила повноваження мера Кернеса

Харківська міськрада припинила повноваження мера Кернеса

Призначення виборів міського голови у Харкові варто очікувати на останню неділю жовтня.

У середу, 24 лютого, Харківська міська рада достроково припинила повноваження міського голови Геннадія Кернеса у зв'язку з його смертю 17 грудня.

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Також в організації нагадують, що раніше профільний парламентський комітет звернувся до Харківської міськради з проханням надіслати до Верховної Ради України копію рішення про взяття до відома факту смерті Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

"Відповідно до законодавства, позачергові місцеві вибори проводяться двічі на рік — в останню неділю березня та останню неділю жовтня. Для проведення виборів у березні Верховна Рада мала ухвалити рішення про позачергові вибори до кінця січня 2021 року (за 60 днів до 28 березня), відповідно призначення виборів у Харкові варто очікувати на останню неділю жовтня", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, харків'яни під час місцевих виборів втретє обрали мером Геннадія Кернеса, який від вересня лікувався від коронавірусу у німецькій клініці "Шаріте". Після трьох місяців лікування через ускладнення від COVID-19 Кернес помер. Його поховали у Харкові 23 грудня.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Салют на кладовищі: у Харкові поховали Геннадія Кернеса

Салют на кладовищі: у Харкові поховали Геннадія Кернеса

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
259
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація