Молодики з бітами захопили харківський телеканал АТН і вимагають ефіру

Дата публікації
Перегляди
4953
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Молодики з бітами захопили харківський телеканал АТН і вимагають ефіру

Молодики у мусках штурмом захопили канал АТН / Фото: АТН

Захопники хочуть пояснити журналістам, "як треба писати новини".

У Харкові від 50 до 100 молодиків людей у масках, озброєних бітами увірвалися в офіс місцевого телеканалу АТН і вимагають прямого ефіру.

Чоловіки піднялися на 9-й поверх будівлі, де розташований офіс каналу, вибили дерев'яні двері та в зайшли до приміщення, повідомляє УНІАН.

За словами очевидців, перед входом до будівлі також перебувають кільканадцять молодих людей з бітами. За попередньою інформацією, в офісі окрім охоронця нікого не було.

Водночас, як заявили працівники каналу, АТН не може надати прямий ефір, оскільки у каналу зникла така технічна можливість після відключення його кілька років назад нібито за вказівкою мера Харкова Геннадія Кернеса, повідомляє Телекритика.

Як повідомляють журналісти АТН, під будівлею каналу присутні близько 30 міліціонерів. Зараз загарбники відкрили вікна у всіх приміщеннях і дивляться вниз. За попередньою інформацією, під час штурму ніхто не постраждав.

Один із молодиків, які прийшли до АТН заявив: "Ми пішли туди розповісти журналістам АТН, як треба писати новини".

Як повідомлялося раніше, сепаратисти оголосили про створення "Харківської народної республіки". "Новообрані" депутати обласної ради перебрали на себе повноваження всіх державних інститутів.

Наступна публікація