Хатія Деканоідзе прокоментувала ситуацію із "беркутівцями" в Нацполіції

Члени комісії не допустять переатестації працівників із заплямованою репутацією - переконана Деканоідзе

Глава Національної поліції Хатія Деканоідзе заявила, що члени атестаційної комісії, яка оцінює претендентів до Нацполіції, незалежні у своїх рішеннях, і висловила впевненість, що вони не допустять проходження атестації співробітниками, які заплямували свою репутацію.

Так Деканоідзе прокоментувала інформацію про проходження до Нацполіції колишніх "беркутівців", - пише "Українська правда".

"Центральна атестаційна комісія, а також комісія Києва та Київської області є абсолютно незалежними, і під політичний вплив або вплив Національної поліції не потрапляють", - зазначила вона.

"Всі комісії формувалися представниками громадянського суспільства, більшість з яких були учасниками революції. І ці члени комісії абсолютно незалежні у своїх рішеннях", - підкреслила Деканоідзе.

"Я впевнена, що члени комісії не допустять проходження атестації тих співробітників, репутація яких була заплямована, тим більше, якщо вони брали участь у розгоні мітингувальників на Майдані", - додала вона.

"І я хочу закликати членів комісії залишатися відкритими, але при цьому усвідомлювати величезну відповідальність, яка лежить на них. Тому, що кожне публічне емоційне висловлювання може бути невірно інтерпретоване ЗМІ і суспільством", - сказала глава Нацполіції.

Нагадаємо, що раніше журналісти побачили схожість керівника штурму Чаплинки з "беркутівцем" з Майдану.

Цей день я прожив хєрово. Сьогодні з цілого набору беркутівців вдалося досягти звільнення тільки зама одіозного Антоно...

Posted by Oleksandr Kravtsov on Wednesday, December 23, 2015

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: