Аваков назвав хайпом скандал навколо невдалого жарту "Кварталу 95" про згорілий маєток Гонтаревої

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суботній виступ шоуменів викликав шквал обурення.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, коментуючи скандал, який розгорнувся навколо виступу студії "Квартал 95" за участю національного хору імені Верьовки про пожежу в будинку ексглави Нацбанку Валерії Гонтаревої, назвав це хайпом про "дивний" й "низькопробний" жарт і закликав суспільство насолоджуватися осінньою красою.

Про це він написав у своєму Facebook.

"Осінь піде, ці фарби збліднуть, поступаючись місцем новій гармонії - і залишиться тільки ваше відчуття .. про цю осінь, від цього моменту .. Чудово! І ця мить прекрасна. І як же чудово її усвідомлювати, зливаючись з цією красою.. І нехай залишиться це! - а не хайп про дивний низькопробний жарт, що заповнює наш культурний простір сьогодні", - написав Аваков.

Украина. Киевская область. Октябрь. Уходящие цвета осени.. (c) 2019 Осень уйдёт, эти краски поблекнут, уступая место...

Опубликовано Арсеном Аваковым Понедельник, 21 октября 2019 г.

Нагадаємо, що під час чергового випуску шоу "Вечірній квартал" Євген Кошовий разом з жіночою частиною національного хору імені Верьовки виконали пісню "Горіла хата". В ній було висміяно підпал будинку колишньої керівниці НБУ Валерії Гонтаревої.

На мотиви української народної пісні "Горіла сосна" створили пародію, в якій взяв участь відомий народний хор. Зокрема в пісні лунають такі слова: "Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала… Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича… Люди вогонь побачили, допомагати почали, відра схопили, прибігли, в вогонь соляру плескали".

Гонтарева назвала номер "Вечірнього кварталу" та хору імені Верьовки з висміюванням підпалу її будинку – цинічним та "соромом для всієї країни".

Своєю чергою, прем’єр-міністр Олексій Гончарук, заявив, що радіти пожежі - неправильно, але кожен має право жартувати так, як йому подобається. На думку Гончарука, якби про підпал будинку Гонтаревої пожартувала таким чином якась інша команда, а не "Квартал 95", то цей гумор взагалі пройшов би непоміченим.

Відео Пісня "Вечірнього кварталу" про пожежу в домі Гонтаревої збурила Мережу

Пародійна пісня "Вечірнього кварталу" про пожежу у домі Гонтаревої викликала шквал критики у Мережі. Одразу два міністри засудили номер та, зокрема, участь Національного хору імені Верьовки у пародійному виступі. Скандал розгорівся після трансляції концерту "Вечірнього кварталу" у ефірі. Там актор Євген Кошовий заспівав іронічну пісню про пожежу у будинку Гонтаревої, у той час як солісти хору йому підспівували.    

Пісня "Вечірнього кварталу" про пожежу в домі Гонтаревої збурила Мережу

Залиште свій коментар

Вибір редакції