"Хлопчики, викрадені орками". Серед полонених Росією у Керченській протоці моряків є курсанти - Геращенко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Віце-спікер Верховної Ради назвала імена двох полонених українських моряків.

Росіяни під час нападу на українські кораблі у Керченській протоці захопили в полон молодих курсантів.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

"Андрій Ейдер. Андрій Артеменко. Юні. Прекрасні. Курсанти. Українські моряки. Поранені російськими покидьками і захоплені в полон", - заявила вона.

Також Геращенко наголосила, що Україна вимагає негайного звільнення українців.

"Політістоти в стрічці зудять про вибори. Обзивають українського президента "хлопчиком", розсусолюють про "передвиборчі фішки", вибудовують теорію "заговору" Порошенка проти "дуже страшних і рєйтінгових канкурєнтов". Українці ж думають про хлопчиків, викрадених орками. Молимося", - додала перший віце-спікер парламенту.

Андрій Ейдер. Андрій Артеменко. Юні. Прекрасні . Курсанти. Українські моряки. Поранені російськими покидьками і...

Опубликовано Iryna Gerashchenko Понедельник, 26 ноября 2018 г.

Нагадаємо, напередодні поблизу Керченської протоки російські силовики нахабно пішли на таран, обстріляли і захопили три українські судна: "Яни Капу", "Нікополь" і "Бердянськ", полонивши 23 українських моряків, серед яких є двоє тяжкопоранених. Українські судна намагалися пройти Керченську протоку і потрапити на українську базу в акваторії Азовського моря. Але росіяни, попри усі міжнародні угоди, не дозволили цього зробити.

Через агресію Росії у Керченській протоці Збройні сили України приведено у повну бойову готовність. Рада національної безпеки й оборони, яка зібралася у Києві минулої ночі, запропонувала запровадити воєнний стан на 60 діб. Щоб це рішення набрало сили, його має підтримати Верховна Рада. Депутатів сьогодні скликають на позачергове засідання. Президент Петро Порошенко уже заявив, що запровадження воєнного стану не є оголошенням війни, не передбачатиме мобілізації чи обмеження конституційних прав та свобод.

Залиште свій коментар

Вибір редакції