Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Хлопці, ви нас не зламаєте": Ситник назвав атакою його виклик до НАЗК

У НАЗК стверджують, що Ситник використовував детектива НАБУ з особистою метою.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що виклик його до НАЗК щодо пояснення про можливий конфлікт інтересів є атакою через розслідування їхнього відомства.

Про це він сказав на брифінгу, пише "5 канал"

У НАЗК стверджують, що Ситник використовував детектива НАБУ з особистою метою. Він спростовує цю інформацію, і каже, що детектив представляв його інтереси у службовій справі.

"Сам запит на ці документи зроблений головою НАЗК у стані реально конфлікту інтересів, тому що проводилося розслідування і зараз проводиться низка розслідувань, в тому числі в яких фігурує пані Корчак. Але моя думка, що це все-таки не особисті якісь там дії Корчак. На сьогоднішній день потрібно бути наївним, щоб не розуміти, що ті справи, які ми розслідуємо, влада просто так не залишить і не пробачить, починаючи від Мартиненка і Насірова, закінчуючи останніми розслідуваннями щодо заступника міністра оборони, щодо рюкзаків МВС", – сказав Ситник.

За його словами, він очікував такої реакції.

ВідеоТСН допитала Артема Ситника: дружина-прокурор, статки і погрози

"Звичайно, ми чекали такої реакції, чекали, що буде максимальна медійна атака із застосуванням всіх підконтрольних ресурсів, такі як НАЗК і таке інше... Хочу відразу звернутися до тих, хто це організовує: хлопці, можете тиснути скільки завгодно, ви нас не зламаєте".

Нагадаємо, між Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) та Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) останніми днями розгорівся публічний конфлікт. НАЗК вимагає від керівника НАБУ Артема Ситника пояснень за однією справою, а НАБУ від керівниці НАЗК Наталії Корчак – за іншою. У ситуацію вже втрутилася Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП). 

Залиште свій коментар

Вибір редакції