Хочу довести справу до кінця: Насіров стверджує, що не симулює і не буде залишати країну

Дата публікації
Хочу довести справу до кінця: Насіров стверджує, що не симулює і не буде залишати країну

УНІАН

У мене був великий гіпертонічний криз, - Насіров.

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров вперше після початку справи навкола себе поспілкувався з журналістами.

Він заявляє, що його фізичний стан погіршився за останні дні. Про це повідомляє "Левый берег".

"У цьому немає жодної частинки симуляції або чого-небудь подібного", - сказав Насіров.

Він стверджує, що співпрацював зі слідством з середини минулого року, починаючи з першого допиту аж до останніх днів.

"Я не збираюся ховатися, навпаки, я хочу повністю довести цю справу до кінця і довести повну правоту. Завтра має відбутися засідання суду в Апеляційному суді, я сподіваюся, що лікарі трохи допоможуть поставити мене на ноги, щоб я міг самостійно, повноцінно прийняти в цьому участь і відповісти на всі питання", - повідомив чиновник.

Він додав, що у нього був великий гіпертонічний криз і, за словами лікарів, це міг бути передінфарктний стан.

Також він заявив, що хотів, щоб НАБУ і САП доставили його назад, у стаціонар лікарні, звідки вони його забрали.

"Щоб вони, якщо хочуть, забезпечили охорону і, скажімо так, нагляд за мною – якщо вони переживають, що я в такому стані хочу кудись пропасти... Я хочу, щоб лікарі зробили все необхідне, привели мене до тями, поставили на ноги для завтрашнього засідання", - додав Насиров.

Він також заявив, що у нього немає бажання або плану залишати країну.

Зауважимо, що детективи Національного антикорупційного бюро України покинули будівлю Солом'янського райсуду, де знаходиться звільнений глава Державної фіскальної служби Роман Насіров.

На виході з суду один з них сказав, що минув 72-годинний граничний термін для тримання підозрюваного. Таким чином, Насіров офіційно вільний.

Пізніше стало відомо, що голова Державної фіскальної служби Роман Насіров до ранку залишиться в суді.

Про це заявив його адвокат Олександр Лисак.

Нагадаємо, главу Державної фіскальної служби України Романа Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн.

Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенко, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань у розстрочку.

Насірова затримали в лікарні "Феофанія" в Києві в так званій "справі Онищенко". НАБУ провело обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі Державної фіскальної служби, в рамках розслідування кримінального провадження, пов'язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам з орбіти колишнього нардепа Олександра Онищенка.

Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в межах договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

Наступна публікація