Холодильник замість сейфу: на Дніпропетровщині оригінально зберігають бюлетені

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Холодильник та каструлю використали замість сейфу на дільниці.

У Дніпропетровській області на виборчій дільниці зберігають бюлетені у холодильнику та каструлі. Про це повідомив депутат Криворізької міської ради від партії УКРОП Микола Колесник на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

А такі сейфи для збереження бюлетенів бачили? Це VIP варіант, для спостерігачів з НАТО. PS Доречі, каструлю з бюлетенями нарешті опечатали.)))

Опубліковано Миколою Колесником Субота, 30 березня 2019 р.

"А такі сейфи для зберігання бюлетенів бачили? Це VIP варіант, для спостерігачів з НАТО", - написав він. За словами депутата, каструлю з бюлетенями "нарешті опечатали".

Колесник не розповів, на якій саме дільниці так зберігають бюлетені, бо "не може підставляти людей".

 У неділю, 31 березня, відбуваються вибори президента України. Виборчі дільниці вже запрацювали.

У день виборів нового президента України, ТСН проведе 7-годинний марафон.

Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

ВідеоВибори-2019: що треба з собою мати і коли працюватимуть дільниці

Важливо не забути паспорт громадянина України, ID-картку чи військовий квиток. З водійським посвідченням проголосувати не вдасться. За селфі з бюлетенем можна потрапити за ґрати, тому не робіть жодних фото у кабіні для голосування. Дільниці по всій країни відчиняються о 8 ранку. Проголосувати можна до 8 вечора. Якщо побачите порушення, звертайтеся до голови виборчої комісії, офіційних спостерігачів та правоохоронців.    

Вибори-2019: що треба з собою мати і коли працюватимуть дільниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції