Холодницький переконує, що немає доказів причетності Манафорта до "чорної бухгалтерії" ПР

Холодницький переконує, що немає доказів причетності Манафорта до "чорної бухгалтерії" ПР

Мовляв, інформація про його вину - це піар-технологія.

Підпису колишнього американського радника позбавленого звання президента України Віктора Януковича Пола Манафорта не було ні на одній зі сторінок "амбарної книги" Партії регіонів, а інформація про його вину - це піар-технологія.

Про це заявив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, - пише ZIK.

Він зазначив, що раніше справа перебувала у провадженні НАБУ. "Але ми жодних доказів причетності Манафорта не здобули. Я тільки констатую факти. Щодо Манафорта доказів немає", - наголосив Холодницький.

Він додав, що провадження щодо "амбарної книги" "регіоналів" було скеровано для вивчення управлінню спецрозслідувань ГПУ Сергія Горбатюка. "Ми вважаємо, що ці записи можуть доводити взаємозв'язок тих осіб, які проходять по цій справі", - резюмував Холодницький.

Відео Головний піарник Трампа, який раніше мав справу з Януковичем, пішов у відставку

Нагадаємо, колишній голова виборчого штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа Пол Манафорт стверджує, що "чорна бухгалтерія" Партії регіонів є сфальсифікованим документом.

Утім видання The New York Times повідомляло, що екс-радник Віктора Януковича Пол Манафорт міг отримати 12,7 мільйона доларів протягом 2007-2012 років з прихованої каси "Партії регіонів". Водночас Манафорт заперечив отримання будь-яких грошей.

Своєю чергою AP підтвердило платежі з "тіньової бухгалтерії" Партії регіонів Полу Манафорту. Йдеться про платіж Манафорту 750 тисяч доларів з белізького офшору Neocom Systems Limited, у якого був рахунок в Киргизстані. Фірма політтехнолога "Девіс Манафорт" отримала вказану суму на наступний день після дати виставлення рахунку. Агентство також знайшло документи, що підтверджують виплату фірмі Манафорта у 2007 році $ 455 249, що також відображено у "амбарній книзі" Партії Регіонів. Ця виплата була здійснена від компанії Graten Alliance Ltd., яка також була зареєстрована в Белізі, а тепер є неактивною, - йдеться у розслідуванні видання. Натомість Манафорт в коментарі виданню наголосив, що усі фінансові перерахунки є законними.

Раніше Bloomberg повідомив, що за справу про відмивання грошей Януковичем та Манафортом взялася влада Белізу.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів