Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Холодницький розповів про перспективи слідства у справах позбавлених недоторканності нардепів

Розслідування у справі непозбавленого недоторканності нардепа Дейдея зайшло в глухий кут.

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та детективи Національного антикорупційного бюро України прагнуть швидкого та якісного завершення досудового слідства у провадженнях щодо нардепів, позбавлених недоторканності.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник САП Назар Холодницький.

"Народний депутат Довгий. Спільні слідча та прокурорська групи САП-НАБУ-ГПУ одразу після отримання згоди почали проводити необхідні слідчі дії саме щодо вказаного народного депутата. За наявності достатніх доказів буде оголошено підозру та складено обвинувальний акт. Далі буде судовий процес, де народний депутат матиме змогу захищати себе, як і всі громадяни України", - зазначив він.

Відео ВР зняла депутатську недоторканність у 3 народних депутатів

Також очільник САП запевнив, що нардепам Максиму Полякову та Бориславу Розенблату вже оголошено підозри за корупційні діяння.

"Сьогодні (14 липня – прим.ред.) вони вже викликані на допит до НАБУ. Після того, як слідство збере всі докази - буде складено обвинувальний акт і він буде скерований до суду для розгляду по суті", - уточнив він, наголосивши, що попри існування ризиків перешкоджанню досудовому слідству, а також переховування від правосуддя нардепів, правоохоронці не можуть клопотати про їхнє затримання й арешт, адже Рада не надала згоди на це.

Водночас, за словами Холодницького, провадження у справі про ймовірне незаконне збагачення народного депутата України від "Народного фронту" Євгена Дейдея зайшло в глухий кут.

"Ми не можемо проводити слідчі дії з самим депутатом. Водночас тривають додаткові слідчі дії з усіма фігурантами провадження, окрім, власне, народного депутата", - додав він.

Цього тижня вся країна спостерігала приклад "солідарності та взаємопідтримки". Шкода тільки, що ця солідарність була с...

Опубликовано Назаром Холодницьким 14 июля 2017 г.

Нагадаємо, у вівторок, 11 липня, Верховна Рада на своєму вечірньому засіданні розглянула подання Генеральної прокуратури України щодо зняття недоторканності з п'ятьох депутатів - Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Андрія Лозового, Максима Полякова та Борислава Розенблата. За результатами голосування недоторканість зняли з Довгого, Полякова і Розенблата. Натомість депутати не підтримали зняття недоторканості з Дейдея та Лозового.

Залиште свій коментар

Вибір редакції