Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Холодницький розповів, як судді перехрестили хабар для нього і закликали на поміч Бога

Керівник САП каже, що спокуси взяти гроші в нього не було.

Очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького намагалися підкупити, щоби той закрив справу проти судді Кіровського суду міста Дніпра Наталії Овчаренко. В обмін на це пропонували 300 тисяч доларів, а до столиці привезли аванс у 50 тисяч, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Працівники ГПУ та СБУ затримали хабарників – саму Овчаренко та її безпосереднього керівника, голову Кіровського суду Геннадія Підберезного. Це сталося просто в приміщенні Антикорупційної прокуратури. "Це півторарічна зарплата моя десь, тому це для мене великі гроші. Не було такого відчуття – а може, все-таки щось якось. Не було. Ці люди – вони просто не вміють інакше жити. І ці моменти, коли передавати хабар прокурору антикорупційному – і перехрещувати все і казати "Господи, поможи", щоб все добре прошло… Бога там немає", - вважає Холодницький.

Наразі Вища рада правосуддя вже ухвалила рішення про надання згоди на утримання суддів-корупціонерів під вартою. Воно стосується Геннадія Підберезного. Друга підозрювана - Наталя Овчаренко – звільнена з посади судді і в неї вже немає суддівської недоторканності, тож дозволу Вищою ради правосуддя на її арешт не треба.

ВідеоСуддю Кіровського суду затримали за спробу підкупу антикорупційного прокурора

Залиште свій коментар

Вибір редакції