Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хомутинник вимагає від Москаля публічно вибачитися за звинувачення у політичних торгах

Очільник Закарпаття намагається відволікти увагу громадськості від невиконаних ним завдань у області.

У партії "Відродження" назвали наклепом заяву губернатора Закарпаття Геннадія Москаля про причетність нардепів Віталія Хомутинника та Володимира Скоробагача до зміни керівництва Закарпатської митниці.

Про це повідомляє прес-служба політсили.

У партії зазначили, що таким чином Москаль намагається відволікти увагу громадськості від невиконаних ним завдань у області.

"Пан Москаль має довести свої обвинувачення або публічно вибачитись. До того фракція партії "Відродження" в Закарпатській обласній раді не буде підтримувати жодних ініціатив очільника області", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 6 травня голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль направив звернення до прем'єр-міністра України Володимиру Гройсману із закликом передати президенту Петру Порошенку подання про його звільнення.

Відповідне рішення Москаль прийняв у зв'язку з неузгодженою з ним зміною начальника Закарпатської митниці, яка, на його думку, була зроблена в інтересах "сигаретної мафії", що займається контрабандою тютюнових виробів в країни ЄС.

"Сьогодні Колеснікова знімають із посади начальника Закарпатської митниці не за роботу, а за політичні торги між народним депутатом України Хомутинником, його "правою рукою" Скоробагачем і прем'єр-міністром України Гройсманом. Ціна питання – збереження на посаді голови ДФС Романа Насірова, контроль над Закарпатською митницею і розстановка тут своїх керівних кадрів, а також контроль над Закарпатською областю. Це своєрідна плата за підтримку кандидатури Гройсмана у Верховній Раді на посаду прем'єр-міністра, а також за подальші позитивні голосування за урядові законопроекти", - додають у Москаля. 

Гройсман, своєю чергою, пообіцяв звернутися до СБУ і НАБУ з вимогою перевірити наведені Москалем дані про контрабанду і заявив, що не подаватиме подання про відставку глави ОДА. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції