Хороші новини щодо Савченко з'являться вже найближчими днями - адвокат

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він такоє наголосив, що в колонії полонену збираються насильно годувати. 

Адвокат незаконно засудженої в РФ українки Надії Савченко Ілля Новіков заявив, що начальник колонії попередив його підзахисну про те, що скоро її почнуть годувати примусово.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", про це він заявив в програмі "Чорне дзеркало" в ефірі телеканалу "Інтер". Новіков також наголосив, що Савченко має намір перешкодити насильницькому годуванню.

Крім того, за словами адвоката, вже в найближчі дні з'являться хороші новини про долю Савченко.

"Є інформація, яку я не маю права розкривати, але вона також зводиться до того, що гарні новини можуть вступити в один з найближчих днів. Ми сподіваємося, що це буде рано, а не пізно", - зазначив адвокат.

Він також додав, що в найближчі дні Савченко не будуть нікуди етапувати. Крім того, він додав, що в результаті сухого голодування у Савченка з'являються ознаки зневоднення: "дуже суха шкіра і починають біліти слизові оболонки, ясна, язик".

Нагадаємо, розгляд "справи Савченко" Парламентською асамблеєю Ради Європи відбудеться під час весняної сесії в Страсбурзі. Питання українки винесене на перший день роботи, 18 квітня

Тим часом полоненій українці, котра оголосила сухе голодування, стає дедалі гірше. Напередодні адвокати заявили про втрату контролю за станом здоров'я Савченко. Також стало відомо, що вона настільки слабка, що ледве піднімається у свою камеру.

Адвокат Надії Савченко Ілля Новіков повідомив, що в української льотчиці і депутата вже помітні симптоми зневоднення. Вона вважає, що протримається ще чотири дні. Тим часом російські тюремники вже готуються насильно поїти Савченко водою.

Відео Прожити без води Надія Савченко зможе ще мінімум чотири дні

Залиште свій коментар

Вибір редакції