Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Хотіли використати наших хлопців як розмінну монету". Клімкін заявив, що рішення трибуналу зламало логіку Москви

Він вважає, що Кремль хотів зіграти на політичній кон’юнктурі.

Рішення Міжнародного трибуналу ООН щодо українських моряків порушило плани Росії, вважає глава українського МЗС Павло Клімкін.

Про це він написав у своєму Тwitter.

За словами міністра закордонних справ, Москва хотіла зіграти на політичній кон’юнктурі. "Рішення в Гамбурзі зламало російську логіку, за якою вони хотіли використати наших хлопців як розмінну монету, зігравши на політичній кон’юнктурі", - написав він.

Клімкін заявив, що усіх українських моряків повернуть додому. Задля цього символічну перемогу в Гамбурзі перетворять у практичні важелі.

Нагадаємо, Міжнародний морський трибунал ООН 10 травня провів слухання за позовом України про заходи щодо РФ для звільнення полонених українських моряків і захоплених кораблів. Раніше Росія повідомила, що не братиме в них участі. Україна подала до міжнародного трибуналу з морського права з проханням вжити тимчасових заходів і зобов’язати Росію звільнити українських моряків і кораблі. 

Після закінчення слухань, голова трибуналу Пак Чжин Хьон, що остаточне рішення у справі планується винести 25 травня.

У Росії рішення трибуналу не визнають. Мовляв, трибунал не має має права цього вимагати, оскільки інцидент в Керченській протоці не належить до юрисдикції цього суду. У свою чергу посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, якщо Росія не виконає рішення Міжнародного трибуналу з морського права, Україна буде домагатися введення "гамбурзьких санкцій". Рішення трибуналу він назвав історичним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції