Хотів би стати цвяхом у труні тирана. Сенцов  закликав використовувати полонених як зброю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українець наголосив, що за допомогою політв'язнів можна боротися із ворогом. 

Незаконно ув'язнений українець Олег Сенцов написав із в'язниці проникливого листа своїй сестрі Наталі Каплан.

Його текст вона оприлюднила на своїй сторінці у соціальній Мережі Facebook.

Сенцов написав, що не хоче ставати популярним задля того, аби його звільнили із російської в'язниці швидше за інших українців.

"Я не хочу тягнути ковдру на себе. Я хочу залишитися просто прізвищем в загальному списку. Навряд чи мені запропонують вийти останнім, але це був би хороший вибір", - йдеться у листі політв'язня.

Також Сенцов закликав використовувати українських полонених як зброю проти агресора та додав, що хотів би стати цвяхом у труні російського тирана.

"Не треба нас витягувати за будь-яку ціну - перемога від цього не наблизиться. Використовувати нас як зброю проти ворога - так. Знайте, що ми не слабке ваше місце. Якщо нам судилося стати цвяхами в кришці труни тирана, то я хотів би бути таким цвяхом. Просто знайте, що цей цвях не зігнеться", - резюмував він.

Як повідомлялося раніше, українського кінорежисера, сценариста та активіста Євромайдану Олега Сенцова російська ФСБ затримала у ніч проти 11 травня 2014 року у Сімферополі та звинуватила у підготовці терактів у Криму, Зокрема, Сенцову закидають керівництво диверсійно-терористичною групою "Правого сектора", яка начебто здійснила 14 і 18 квітня 2014 року підпали штабів "Російської громади Криму" і "Єдиної Росії" в Сімферополі, а також готувала в кримській столиці вибухи біля пам'ятника Леніну і Вічного вогню.

25 серпня Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії строгого режиму. Своєю чергою, Кольченка засудили до 10 років. Під час зачитування вироку українці заспівали державний гімн України. 24 листопада 2015 року Верховний суд РФ ухвалив залишити вирок українському режисерові Олегу Сенцову та українському активісту Олександру Кольченку без змін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції