Хотів прибігти у спортивній формі. Зеленський розпочав пресмарафон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент зустрівся з першою групою журналістов.

Президент України Володимир Зеленський під час пресмарафону 10 жовтня заявив про те, що хотів прибігти на захід до журналістів, однак його відмовили.

Свою розмову з першою групою представників масмедіа гарант розпочав із вибачення за невелике запізнення. За його словами, він бігає зранку, і хотів прибігти і на пресконференцію, однак передумав.

"Я бігаю зранку. Є можливість, я переїхав до міста. І я хотів прибігти. Але сказали, що це буде неповага для вас, що я в спортивній формі", - сказав він.

На коментар одного з журналістів щодо того, чому в такому разі Зеленський не приїхав на велосипеді він заявив, що інфраструктура столиці поки не дозволяє цього зробити.

"На велосипеді дуже складно. Ще не все підготовлено у нас в Києві, щоб на веліку всюди проїхати", - додав він.

Онлайн-трансляцію пресмарафону дивіться на ТСН Live у Facebook та YouTube і підписуйтеся на наші сторінки.  

Нагадаємо, у Києві відбувається пресмарафон із президентом України Володимиром Зеленським. Для спілкування із журналістами в Офісі президента обрали незвичний формат: український лідер відповідатиме на запитання груп журналістів по 7-10 осіб. Кожні півгодини групи мінятимуться. У Зеленського стверджують, що триватиме пресконференція протягом усього дня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції