Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Храм мистецтва ХХІ століття". Порошенко офіційно відкрив київський Театр на Подолі

Театр збудувала власним коштом і подарувала Києву корпорація «Рошен».

Президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною взяв участь у відкритті Театру на Подолі.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

«За останні три роки в Україні і в Києві багато чого робиться вперше. Наш театр починається з ліфта для людей з обмеженими можливостями", - наголосив Порошенко, назвавши Театр на Подолі "храмом мистецтва ХХІ століття" і запевнивши, що "ми усі будемо ним пишатися".

За словами президента, сьогоднішнє відкриття театру є унікальним явищем, оскільки приміщення збудовано за кошти мецената.

ВідеоЯк виглядає театр на Подолі всередині

"Театр збудований коштом корпорації «Рошен» і є дарунком місту Києву. Вартість робіт складає 174 млн грн. Усі роботи завершені, технологічне та сценічне обладнання встановлені та налаштовані на роботу. Будівля театру готова до експлуатації фактично та юридично. В підтвердження цього був переданий символічний ключ нового театру громаді міста Києва", - додали у прес-службі глави держави.

Окремо Порошенко зазначив, що відкриття Театру на Подолі є важливою подією для культурного розвитку українців, особливо в умовах російської агресії.

Також повідомляється, що Театр на Подолі плідно співпрацює з різними організаціями для соціально незахищених верств населення та військовими частинами.

Нагадаємо, відкриття Театру на Подолі планували на травень 2017 року, але через негативні відгуки про оновлений фасаді будівлі у КМДА створили робочу групу, яка повинна запропонувати рішення для урегулювання конфлікту у суспільстві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції